Aké vaginálne probiotiká sú vhodné a bezpečné v tehotenstve?

Zodpovedané
25. máj 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vaginálnych probiotík. Som v 24. týždni tehotenstva. Gynimun Intim Care mi nesadli, mala som z nich štípanie v pošve.

Vedeli by ste mi poradiť iné vhodné vaginálne probiotiká v tehotenstve?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

vyskúšajte Idelyn Beliema effect vaginálne tablety. Obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu. Nemali by pri aplikácii spôsobovať spomínané nepríjemné pocity.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut