Čo je príčinou bolesti kolena u 7 ročného chlapca?

Zodpovedané
26. mar 2019

Dobrý deň,

môj 7 ročný syn má problém s bolesťou kolena, a to už od troch rokov. Vtedy to riešil ortopéd a vylúčil zápal. Ďalej sme to neriešili, lebo sa to opakovalo len párkrát a bolelo ho to len chvíľočku.

Dnes ráno a včera sa mu táto bolesť vrátila. Ráno to bola slabšia, poobede už nedokázal vstať z postele a veľmi plakal. Bolelo ho to aj v noci. tak sme ráno išli na pohotovosť. Pani doktorka povedala, že máme ísť na krv k pediatričke, či nemá zápal. Myslí si, že to má z plochých nôh.

Bolesť má len na pravom kolene. Nikdy predtým nespadol, neudrel sa, nemá to opuchnuté a ani modré.

Aké príčiny môžu byť za touto bolesťou?

Za odpoveď veľmi pekne ďakujem

Dobrý deň,

postupovala by som najprv podľa lekára, aby sa vylúčil alebo potvrdil zápal.

Ak by sa vylúčil zápal, môžu to aj byť bolesti spôsobene rastom.

Prajem Vám pekný deň.
Mgr. Antónia Wágnerová

Detská sekcia FYZIO&Kids: http://fyzioklinik.sk/fyziokids/
FYZIO KLINIK: http://fyzioklinik.sk